Beğen 0

Taksim

Taksim İslam

Taksim İslam

Taksim İstanbul’un, İstanbul islam aleminin kalbidir. İhtiyaç haricinde de Taksim‘de cami yapılması sembol açısından da önemlidir. mayamızda islam fıtratı var ama yaşamıyoruz yaşamı ateş kokan günahlara taksim ediyoruz. Süleymandan kopya çekmeye çalıştılar ama başaramadılar yalan dolan devled olmaz suskunluk olur son peygamber bile devled demedi islam dedi mekke medine dedi ashabım adaled dedi dağıtım dedi taksim dedi kuruş almadı insan doysun dedi şimdikiler önce kasa diyor.

Taksim Camiisi

Hadi Din sahtekarlığı yapan Kafir gideceğin yer belli Sen ancak Beşiktaş taksim çocuklarını Din şöyle din böyle diye kandırabilirsin. Dinini bilen Kuranı okuyan müslümanları kandıramazsın. Evet Dikkat edin Misyonerler Asla islam topraklarında başaralı olamamışlardır. hah ha. kimlewrle gönül gönüle bir bakın kıblelerini taksim yapanlar hacca gitmek isteyen amcayla alay edenlerle kolkola girmiş karamollaoğlu nedir bu refahpartili kardeşlerim gün islam adına birlik olma zamanı sayın cumhurbaşkanımızın yanında kenetlenme zamanı hepiniz ALLAH a emanet

SÖZSÜZ ENSTRÜMENTAL ESERDİR

İETT,darbe girişimini protesto eden vatandaşların, Saraçhane, Kısıklı ve Taksim meydanlarına kolaylıkla ulaşabilmesi için ek sefer hizmeti. Asırlardır islam ile şereflenmiş bir toplumu 90 yıldır çürütmek için uğraştılar.O üç beş hain bunların kalıntısı. Ne yapsalar boş. Rabbimin rahmeti bereketi geniş Lutfu ilahinin tecelligahı bugün Türkiye olacak Bütün islam ülkeleri arasın taksim edilecek gazanız mubarek.

Taksim‘de alınan önlemlerin 1/10’u terör karşısında gösterilseydi; bırak pkkyı, Kolombiya’daki uyuşturucu kartelleri bile çökerdi. Bu gidişle , müslümanların kurtuluşu , her yer taksim her yer direniş misali bir sloganla, her yer islam her yer direniş olacak. “başındaki lider adaletli ise itaat et” islâm hukukunda kıstas bu. şimdi taksim‘i kaptıp sultan ahmet’i ıhh’ya açmk ne kadr adaletli bir iş? Bu taksim nasıl bir fitne fesat yuvasıysa bütün karışıklık ordan çıkıyor insanın taksim de ruhu daralıyor var bir uğursuzluk. siyasal islam çok tehlikeliymiş de nazizm muamelesi yapılmalıymış. yok taksim‘i yakarmış, kaldırım sökermiş. Türkistan islam kardeşleri derneği 2 Şubat pazar saat 13’de katil Rusya diye haykırmak için bizimle beraber Taksim‘de olacak


Bir önceki yazımız olan Teslim Olmayan Kale başlıklı İlahi Sözleri 15 temmuz ilahileri, 15 temmuz müzikleri ve 15 temmuz sözleri hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Genel
  • 7 Aralık 2017 tarihinde eklendi.
  • tarafından eklendi.
  • Yorum Yaz
  • 1.852 kez görüntülendi

Ömer Faruk Belviranlı

Sitemizde sanatçıya ait toplam 10 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz