Beğen 8

Ey Kardeşler

Sitemizde daha önce Grup Vuslar İlahileri arasında paylaştığımız eserler arasına bugün Ey Kardeşler İlahisini de ekliyoruz. Grup Vuslat İlahi Sözlerinin en son paylaştığımız eseri Ey Resul İlahi sözleri adlı eser idi.

Düğün ilahileri arasında yer alan Ey Kardeşler Düğü İlahisi, Hizbullahi Ezgiler arasında yer almaktadır. Güneydoğu bölgesinde daha çok İslami Düğünler yapmakla bilinen Özlem Ajans ekibine ait Grup Vuslat adlı Grubun seslendirdiği ilahiler türkiye genelinde En güzel ilahiler olarak bilinmektedir.

Ayrıca En güzel düğün ilahileri arasında da yer alan Grup Vuslatın Ey Kardeşler İlahisi gün geçtikçe popülerliğini korumaktadır. Genelde Diyarbakır İslami Düğün alanında çalışmalar yapan grubun Google ve Youtube gibi platformlarda popüler yüzlerce ilahileri bulunmaktadır.

Ayrıca  alanında arama yapıldığında Ey Kardeşler mp3 İndir diyerek ilahiyi indirebilirsiniz. Mobilden İlahi indirme alanında da yer alan bu eserin sözlerini bizler sizler için derleyip sitemize eklemiş bulunmaktayız.

diyerek ulaşacağınız esere Grup Vuslat ilahileri arasında yer bulabilirsiniz. İslami Düğün ve Müzikler alanında birden fazla eseri bulabileceğiniz sitemizde  diyerek ulaşabilirsiniz.

dalında en popüler olan İslami Düğün ezgileri olarak bilinen bu eser  olarakta toplum içinde bilinmektedir. Ayırca el ele gönül gönüle rahmet insin bu düğüne şeklinde dualarda içinde barındıran eser, evlenen çiftler için salavatlar ve dualar eşliğinde ezgiler söylemektedir.

İlahi Sözlerinde gerek salavat gerekse de çeşşitli dualar geçmektedir. Sanatçılar bu salavat ve dualar ile düğün sahibi olan gelin ve damata mutlu ve huzurlu islami bir aile modelini dilemektedirler. Yani hem eğlenip hemde dualar eşliğinde saadeti dareyne giren islami düğün yapan çiftler Allahın izni ile harama bulaşmadan bir birliktelikte sağlamış oldular.

Ey Kardeşler

***********************

Ey kardeşler haydi bugün huzur dolsun mekanımız
Bugün şenlik bugün düğün aşkla dolsun her yanımız
Salavatlar ve tekbirler tekbirlerle gökler inler
Mü’minlerin düğünüdür tekbirler Allahuekber

Elele gönül gönüle rahmet insin bu düğünü
Ya Rab rahmetini indir hem damada hem geline
Salavatlar ve tekbirler tekbirlerle gökler inler
Mü’minlerin düğünüdür tekbirler Allahuekber

Kolkola haydi kardeşler neşvü nema bulsun güller
Her yanımız iman dolsun Hakkı zikretsin tüm diller
Salavatlar ve tekbirler tekbirlerle gökler inler
Mü’minlerin düğünüdür tekbirler Allahuekber


Bir önceki yazımız olan Zaman Ahirzaman başlıklı İlahi Sözleri Zaman Ahirzaman albümü tek link indir, Zaman Ahirzaman ilahisi indir ve Zaman Ahirzaman ilahisi sözleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
https://www ilahisozlerim com/videolar/ey-kardesler-ilahi-sozleri htmlhttps://www ilahisozlerim com/tag/tekbir-allahu-ekber-ilahisi-sozleri

Grup Vuslat

Sitemizde sanatçıya ait toplam 3 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz