Beğen 6

Sevda Yolu

 

Özlem Ajans sanatçılarının  olarak seslendirdikleri Sevda Yolu ilahinin sözlerini sizlerle paylaşmak için bu konuyu açma gereği duyduk. Hepimizin bildiği gibi  alanında büyük emekler harcayan Özlem Ajans Ekibi, son yayınladığı Dini Düğün İlahileri kasetleri ile resmen islami düğün alanında bir çığır açmıştır.
İslami Düğün alanında çıkardığı ilk kasetin Deweta Keç û Xortên Misliman olan ve Kürtçe İlahiler barındıran bu eserin “Kız ve Erkek Gençlerin Düğünleri” anlamına gelen bu eser bu alanda yapmış oldukları ilk çalışma olmuştu. Meydani alanında çok kullanılan ve  veya Hizbullahi Düğün İlahileri olarakta seslendirilen bu eserler özellikle Ülkemizin doğu kesimlerinde daha çok rağbet görmektedir.

İslami Bir Düğün Nasıl Olmalıdır? sorularının sıklıkla sorulmasından ötürü böyle bir çalışma yaptıklarını belirten İlahi Ekibi, Bu çalışma ile halkımızın İslami Düğünlere daha çok rağbet verip, Günah barındıran gayri İslami düğünlerden kaçınmalarına adım atmayı gaye edinmişlerdir.
İslamda Düğün çalışmasıo larakta seslendirilen Sevda Yolu İlahisi özellikle gençler tarafından rağbet görmektedir. Sevda Yolu İlahi Sözlerini sizleerle paylaşırken Gençlerin daha çok okuyacaklarından hiç şüphemiz yoktur. Bizlerde bu vesile ile düğün yapacak kişilerin haramlardan kaçıp helal bir birliktelik sağlamak adına düğünlerini İslami biçimde yapmalarını diliyoruz. Böylece Saadeti Dareyn olacak bir yuva kurmalarını Rabbimizden niyaz ediyoruz. Geleceğimizin ve çocuklarımızın temelindeki adım olan bu düğünlerimizin İslami bir role bürünmelerini ve düğünlerinizde İslami İlahilere de yer vermenizi umuyoruz. 🙂 Rabbim tüm bekar kardeşlerimize mutlu, huzurlu ve islami bir birliktelik sağlasın.Amin.

Sevda Yolu İlahisi

Yolumuz sevda yolu aşkla muhabbet dolu bizde sabır sevda var yol Muhammed’in yolu
Yolumuz sevda yolu aşkla muhabbet dolu bizde sabır sevda var yol Muhammed’in yolu

Biz bu sevda uğruna baş koyduk Hak yoluna canı cananı kurban etmişiz yar yoluna
Yolumuz sevda yolu aşkla muhabbet dolu bizde sabır sevda var yol Muhammed’in yolu

Kardeşler hep elele çıkalım yücelere zaferlere beraber talibiz Cennetlere
Yolumuz sevda yolu aşkla muhabbet dolu bizde sabır sevda var yol Muhammed’in yolu


Bir önceki yazımız olan Zaman Ahirzaman başlıklı İlahi Sözleri Zaman Ahirzaman albümü tek link indir, Zaman Ahirzaman ilahisi indir ve Zaman Ahirzaman ilahisi sözleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
https://www ilahisozlerim com/grup-vuslat/sevda-yolu html

Grup Vuslat

Sitemizde sanatçıya ait toplam 3 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz