Beğen 0

Hiç Bulunmaz Akranı

Hiç Bulunmaz paylaşımında bulunduğumuz bu eser alanında olarak yansıtılmaktadır. üzerinde çalışmalar yaptığımız eserimizde, mürşid ilahiler üzerinde durmaktayız.  İlahileri alanında da çalışmalar yaptığımız eserimizi aşağıda okuyabilirsiniz.
Espriden anlayan,komik erkek arayan kadınlar artık hiç bulamayacaklar,soyları hepten tükendi,gerçi komik bir erkeğin aranacak erkek olmasını düşünen kadın da bulunmaz oldu artık… Hayat zaten sıkıcı Birde kişiler sürekli aynı taş plak güncel mevzu takılıp kafa bayarsa ağaaa Bu hayat hiç çekilmez Market pazar Avm hep bulunur .Sizinle hayatı paylaşan can kolay bulunmaz Bezdirmeyin birbirinizi daim neşeli olun huzurla. Sevmenin değer verme olduğunu öğretin.Sahip çıkmayla sahibi olmanın farklı olduğunu…Bulunmaz hint kumaşı olmadıklarını;olsalar bile burun silinen mendillerinde kumaştan yapıldığını;hiç kimseyi küçük görmemeyi öğretin.Ama bunları önce kendi içinizdeki çocuğa öğretin.
Sahte Evraklar ile Noter Tastikli gibi göstermek.. Tapu Dairesine Gitmeden Mülkünü Payını Hissesini Hileli yollarda almak Cezası yokmu? Basın Yazarsa hiç kimse bu tip girişimde bulunmaz. avcılar için sanal bulunmaz nimettir ve sahalarına girerseniz sizi çiğ çiğ yerler. o sebeple efendi masum hanımefendi insansanız o tip şeylere bulaşmayın. kavga edip çarpışmayın. hepsinden önemlisi özel hiç bir şeyinizi paylaşmayın. Özellikle gençler. Siz hiç bulunmaz hint kumaşı gördünüz mü ? İşte. Kendi ne aslında biliyormusunuz? Yalancı, hırsız, arsız, diplomasız, katil biri. Varlığınla Türkiye ve komşularını yıktın.

Hiç bulunmaz akranı mahz-ı lutf-u Yezdanı
Gavsül Âzam Geylani Sultan/Pirim Abdülkadir’in
Hak Lâ İlâhe İllallah/Hu Lâ İlâhe İllallah
Allah Allah Allah Allah İllallah
****
Bahçesinde gül olsam ocağında kül olsam
Kapusunda kul olsam Sultan/Pirim Abdülkadir’in
Hak Lâ İlâhe İllallah/Hu Lâ İlâhe İllallah
Allah Allah Allah Allah İllallah
****
Hüsnü terk et teşvişi Hakk’a bırak her işi
Dervişi ol dervişi Sultan/Pirim Abdülkadir’in
Hak Lâ İlâhe İllallah/Hu Lâ İlâhe İllallah
Allah Allah Allah Allah İllallah


Bir önceki yazımız olan Bilvanis Yollarında başlıklı İlahi Sözleri Bilvanis Yollarında albümü tek link indir, Bilvanis Yollarında ilahi sözleri ve Bilvanis Yollarında ilahisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz