Beğen 16

Tabiatla Baş Başa Bir Tatil İçin Ağva Otellerini Seçin

Ağva Otellerini

Tabiatla Baş Başa Bir Tatil İçin Ağva Otellerini Seçin

Son zamanlarda metropollerin kalabalığından doğan kirli hava, kirlenen deniz suları, gürültü, stres ve yaşanan huzursuzluklar hepimizin malumu. Özellikle de Türkiye’nin dört bir yanından insan akınına uğrayan İstanbul, bu sözünü ettiğimiz sıkıntıları yaşayan en büyük metropol konumundadır.. Bu durumda değil İstanbul’da denize girmek ya da her hangi bir yedinde kafa dinlemek imkansız oluyor. Oysaki şimdilerde huzurlu bir tatil kaçamağı için tüm aileler Ağva otellerini tercih ediyor.

Göksu ve Yeşilçay nehirlerinin birleşiminde sizi karşılayan Ağva, yeşil doğası, temiz denizi ve havasının yanında lüks ve konforlu otelleriyle de size göz kırpıyor. Bodrum ya da Antalya gibi Akdeniz sahillerine km lerce yol kat edip yorulmanıza da gerek kalmadan üstelik. İstanbul’un kuzeydoğusuna açılarak pratik tatil anlayışını benimsemiş olan tatilcilerin en gözde uğrak yeri olan Ağva otelleri size de ihtiyacınız olan hayat nefesini sunabilir. Son derece kısa sürecek olan sadece 1 – ya da 2 saatlik bir seyahatle yalnızca 97 km kat edeceğiniz Ağva, Şile ilçesine bağlıdır. Aşık çiftlerin yeni evlilerin, balayı tatili arayışında olanların, arkadaş gruplarının ya da ailelerin en bilindik tatil merkezi olan Ağva, kusursuz tabiatı ve konumuyla size hem, ruhsal hem de fiziksel olarak sağlık kazandıracaktır.

Hititler ve Roma gibi büyük medeniyetlere ev sahipliği yapmış olan bu mistik topraklar,  Friglerin dahi tarihi kalıntılarını üzerinde taşıyor. Bu anlamda buradaki geziniz oldukça eğitici ve kültürel de olabilir. Yemyeşil bir bitki örtüsü, eşsiz doğası, Göksu Deresi’nde konuçlanmış Ağva otelleri dilerseniz haftanızı ya da hafta sonu tatilinizi geçirebileceğiniz harika mekanlara dönüşecektir.

‘Temiz hava, bol’ gıda özdeyişini en sağlıklı şekilde bulabileceğiniz bu sahil kasabasında;  Trcaking turları, koylara yapılan tekne gezintileri, su sporları, kano, deniz bisikleti aktiviteleri, balık ve hayvan avları ise her zevke ve beğeniye hitap eder türden. Ağva’ya Ulaşım ise sandığınızdan da kolay. Otobüsle gelecekseniz, her saat başı Üsküdar’dan kalkan Şile-Ağva otobüsleri ne binebilirsiniz. Ya da otobandan kendi otonuzla; Ümraniye-Şile  – Kabakoz, –  İmrenli – Akçakese  – Kurfalı oklarını izleyerek de Ağva’ya gelebilirsiniz. Sözünü ettiğimiz tüm bu güzelliklerin tadını Ağva otellerinde çıkarabilirsiniz.

İletişim: +90 216 721 7137 – www.agvagizemlinehir.com

İletişim:+90 216 721 86 80 – www.agvasahilyildizi.com 

İletişim: 0 (216) 725 77 30 – www.agvatartarugamotel.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz