Beğen 4

Kudüs'üm

 

Kudüs’ün abd tarafından terör devleti israil’in başkenti ilan edildiği şu gönlerde sizlere Kudüs ilahisinin sözlerini paylaşacağız. Bilindiği üzere Kudüs tüm müslümanların gönlünde ap ayrı bir yer kaplamaktadır, gerek resulullah(a.s)’ın Mirac’a yükseldiği yer olmasından, gerekse de ilk Kıblemiz olmasından ötürü her Müslüman’ın kalbinde ap ayrıdır.
Abd ve İsrail teröristlerinin bu kendi kafalarından yapmış oldukları açıklamalar müslümanlar için bir kriter değildir. Abd ne kadar kendini yırtsa bile Kudüs Müslümanlarındır ve hep öyle kalacaktır. Komutan Selahattin Eyyübî’nin haçlı çetelerine rağmen canı pahasına aldığı bu belde hiçbir zaman kafirlerin sınırları içinde olmayacaktır. Hele hele israil gibi bir terör devletinin asla başkenti olamaz.

Kudüs İlahi Sözleri

Gerekirse müslümanlar bu bağlamda canlarını dahi feda ederler ama asla bu Kutsal beldeyi israile vermezler. Kudüs her daim müslümanlarıdır ve öyle kalacaktır. Bu nedenle bizlerde İlahi Sözleri sitesi olarak Kudüs üzerine yazılmış ilahileri araştırıp sitemizde paylaşacağız. Bu bağlamda paylaştığımız ilk Kudüs İlahi sözleri sözlerini aşağıda paylaştığımız eser olacaktır. Kudüsü anlatan ilahiler arasında da yer alan bu eserle, Kudüsün sözleri paylaşımımız ile Kudüs etkinlikleri gibi yerlerde Kudüs’üm ilahisinin sözlerini okuyup seslendirebilirsiniz.
Kudüs’üm İlahi Sözleri ile sizlerde ilahi sayesinde Kudüs hakkında kısa bilgiler elde edebilir ve ayrıca Kudüs üzerine yazılmış güzel dizeleri seslendirebilirsiniz. Kudüs’üm İlahisinin paylaşımını sizlere sunarken Kudüs’ün tüm müslümanların kalbinde diri olmasını ve gerekirse canımız pahasına oraları kurtarmayı temenni ediyor ve Kudüs için müslümanların dualar edip, Ümmetin birleşmesi için Münacaatlar etmelerini diliyoruz.
Kudüs’üm ilahisinin sözlerini bulabildiğiniz sitemizde ayrıca Filistin İlahisi veya Dini İlahiler eserlerine de ulaşabilir, ayrıca İlahi Dinle alanında da yapmış olduğumuz ilahileri dinleyebilirsiniz.
Kudüs'üm

Kudüs’üm

Gece rüya,gündüz hayalimdesin
Kudüs’üm Kudüs’üm güzel Kudüs’üm
Mukaddes şehirsin güzel beldesin
Kudüs’üm Kudüs’üm güzel Kudüs’üm
İsimler içinde o güzel isim
*****
Ruhumda hasretin fırtınası var
Bir derya coşar ki çok dalgası var
Gözlerimde zafer ifadesi var
Kudüs’üm Kudüs’üm güzel Kudüs’üm
İsimler içinde o güzel isim
*******
Zulme pes diyemem zulüm durdukça
Zalim zulmün kırbacını vurdukça
Duramam bu hasret bende oldukça
Kudüs’üm Kudüs’üm güzel Kudüs’üm
İsimler içinde o güzel isim

İlgili kelimeler:
https://www ilahisozlerim com/kudus-ilahileri/kudusum html

İsmet Şahin

Sitemizde sanatçıya ait toplam 1 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz