Beğen 3

La İlahe İllallah

arasında yer alan bu eser, adında da bilinmekedir, arasında en çok dinlenen eserler arasında yer alan bu çalışma alanında sitemizde paylaşılmaktadır.
Annem doğmamış torununa bebek battaniyesi biçmiş nenem lailaheillalah, Aklıma takside 5 6 yaşlarındaki erkek çocuğunun ilahe illalah diye haykırışı geldi yeni nesil ertuğrulcu geliyor 😉 Uzatarak “la ilahe illalah” diyen kişinin 4000 büyük günahı siliniyormuş. Seçebiliyor muyuz merak içindeyim. Hadi hep beraber muhterem cemaati kafirun “la ilahe illallah” Onlar daima konuyu çarpıtacaklar, iftira atacaklar bunlara rağmen bizler daima lailaheillalah diyeceğiz. İslamiyetin içinde bir fenalık yoktur, Dışında bir güzellik yoktur…  ilâhe illalah..
Allahtan başka ilah yoktur muhammed (sav) o nun kulu ve elçisidir. Baskı dayatma ile İslamcı olunmaz ! Onları desteklemiyor yanlışlarını yüzlerine söylüyor ve önemli neden tevhidi anlatıyor la ilahe illalah davasini islam.medenietini anlatıyor. Osmanlı da la ilahe illalah yokmuş mu ! Beter olsun böyle futboldan anlamayan magandalar. ilk çıkış noktamız olan tüm putlara karşı duruşumuz böyle sabote ediliyor la ilahe illalah çizgimiz yerle yeksan oldu yazık selam ve dua ile.
Hani bunlar çiçek böcek ezmez yemez iyilik severdi oralara arımaya giden ünlü salaklar var bir lafları yokmu bunlara bizimVAR Lailaheillalah. Youtube da videolar var, insanlar “La ilahe illalah“ın manasını bilmiyor. Daha iman etmeyi bilmeyen insanlara deve sidigi anlatıyorsunuz.

Dört kitabın manası La İlahe İllallah
Bu dur esmanın hası La İlahe İllallah
Siler kalbinden pası La İlahe İllallah
İsmi azam duası La İlahe İllallah
La İlahe İllallah,La İlahe İllallah,La İlahe İllallah Muhammeden Resulullah

*****

Erenlerin buranı La İlahe İllallah
Yakın eder ırağı La İlahe İllallah
Arşın kürsün direği La İlahe İllallah
Bu imanın gereği La İlahe İllallah
La İlahe İllallah,La İlahe İllallah,La İlahe İllallah Muhammeden Resulullah

*****

Gönülleri al eder La İlahe İllallah
Dağı taşı kül eder La İlahe İllallah
Sultanları kul eder La İlahe İllallah
Yunus da her daim der La İlahe İllallah
La İlahe İllallah,La İlahe İllallah,La İlahe İllallah Muhammeden Resulullah


Bir önceki yazımız olan Destan başlıklı İlahi Sözleri Abdullah Akbulak Albümü indir, Abdullah Akbulak İlahi Sözleri ve Abdullah Akbulak İlahileri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
la ilahe illallah ilahisi sözleriilahi sözleri la ilahe ilalahla ilahe illallah ilahi sözlerila ilahe illallah muhammeden resulullah ilahisi sözlerimuhamederesüllhüla ilahi sözleri

Abdullah Akbulak

Sitemizde sanatçıya ait toplam 3 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz